Muzeum „Pamięć i Tożsamość” im. św. Jana Pawła II

GŁÓWNA INWENTARYZATORKA / GŁÓWNY INWENTARYZATOR POSZUKUJE: MUZEUM „PAMIĘĆ I TOŻSAMOŚĆ”

ŚW. JANA PAWŁA II (W ORGANIZACJI) NA TERENIE: TORUŃ

Data ogłoszenia: 18-01-2021 r. Ważne do: 12-02-2021 r.

Dyrektor Muzeum „Pamięć i Tożsamość” im. św. Jana Pawła II (w organizacji) ogłasza nabór na stanowisko:

GŁÓWNY INWENTARYZATOR / GŁÓWNA INWENTARYZATORKA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  1. Opracowanie katalogu naukowego archiwaliów kolekcji
  2. Opracowanie i administrowanie Inwentarza Elektronicznego w systemie MONA w zakresie: wprowadzania danych ewidencyjnych do rekordów obiektów w Inwentarzu Elektronicznym Zbiorów.
  3. Prowadzenie ksiąg inwentarzowych i inwentarza elektronicznego zbiorów
  4. Nadzór nad ewidencjonowaniem i inwentaryzacją zbiorów.
  5. Katalogowanie i naukowe opracowywanie archiwaliów w pełnym wymiarze
  6. Nadzór nad zabezpieczeniem zbiorów
  7. Prowadzenie kontroli zbiorów.
  8. Uzupełnianie zapisów historycznych i archiwalnych o posiadanym zbiorze archiwaliów.
  9. Prowadzenie Archiwum dokumentacji wizualnej kolekcji
  10. Uzupełnianie i aktualizowanie dokumentacji naukowej i ikonograficznej archiwaliów, prowadzenie, przechowywanie i udostępnianie ewidencji zbiorów
  11. Sporządzanie umów użyczenia, wypożyczenia i protokołów zdawczo-odbiorczych na podstawie danych przekazywanych od Kuratora Kuratora Wystaw lub instytucji zewnętrznych.

WYMAGANIA

  1. Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowana historia sztuki, muzealnictwo).
  2. Znajomość przepisów z zakresu muzealnictwa, ewidencjonowania i zabezpieczenia zbiorów oraz umiejętność interpretacji i stosowania aktów normatywnych regulujących procedury związane z ruchem obiektów.
  3. Doświadczenie na stanowisku
  4. Znajomość programu
  5. Obsługa komputera (pakiet Office).
  6. Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność.
  7. Niekaralność.

OFERUJEMY

  1. Stabilne warunki
  2. Pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę.

WARUNKI APLIKOWANIA Wymagane dokumenty:

  1. CV
  2. List Motywacyjny

Aplikacje należy składać do dnia 12-02-2021 r. roku pocztą elektroniczną na adres: biuro(at)muzeumpamiecitozsamosc.pl